RU

Apple Watch купують частіше, ніж швейцарський годинник

06.02.2020, 11:05
Apple Watch купують частіше, ніж швейцарський годинник - Фото
Фото: depositphotos.com

У минулому році пристроїв Apple Watch було продано більше, ніж швейцарських годинників, повідомляє в дослідження аналітична компанія Strategy Analytics.

За її оцінками, в 2019 році Apple відвантажила майже 31 млн пристроїв, що на 36% більше, ніж в минулому році. У той же час, за минулий рік вся швейцарська промисловість, в яку входять такі бренди, як Swatch і TAG Heuer, відвантажила всього близько 21,1 млн. пристроїв, що на 13% менше, ніж роком раніше.

Аналітики відзначають, що аналогові наручні годинники "залишаються популярними серед літніх споживачів, але молоді покупці все частіше вибирають розумні годинники".

Стверджується, що Apple Watch забезпечують "більш якісний продукт через більш глибокі канали роздрібної торгівлі та залучають молодих споживачів, які все більше хочуть цифровий одяг".

На думку експертів, швейцарські виробники не змогли скласти конкуренцію Apple на ринку розумних годинників, так що час Swatch, Tissot, TAG Heuer і інших виробників закінчується.

У 2017 році Apple перевершила швейцарську годинникову індустрію за квартальними продажами. Але саме минулий рік став повністю першим, коли продукт перевершив свого аналогового конкурента.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини