RU

Apple випустила безкоштовні iPhone для хакерів

24.07.2020, 16:30
Apple випустила безкоштовні iPhone для хакерів - Фото
Ілюстрація - pixabay.com

Компанія Apple випустила спеціальну партію iPhone SRD (Security Research Device) для учасників програми з пошуку вразливостей. Про це повідомляється на сайті Apple.

Такий iPhone має полегшений доступ до системних файлів для ефективного пошуку недоліків. Отримати його можна безкоштовно за умови участі в спеціальній програмі з тестування кібербезпеки. Компанія обіцяє виплатити винагороду до $1 млн тим, хто знайде баги в прошивці і повідомить про це розробників - в рамках програми  Apple Security Bounty.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Для того щоб отримати iPhone SRD, потрібно подати заявку. Через обмежену кількість гаджетів кандидатури тих, хто не отримає iPhone в цьому році, будуть автоматично розглянуті в наступний період подачі заявок в 2021 році. Колишні співробітники Apple допускаються до участі, тільки якщо пішли з компанії більше року тому.

Умови для участі в програмі: обліковий запис в програмі Apple Developer; успішний досвід пошуку проблем безпеки на платформах Apple або інших операційних системах і платформах; проживання в країні або регіоні, на які не поширюються санкції США; повноліття.

  • У квітні Apple  виплатила "білому" хакеру $75 тисяч в рамках програми Bug Bounty. Він виявив в браузері Safari уразливості, які могли відкрити зловмисникам доступ до камери і мікрофона на пристроях Apple.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини