RU

Apple розкрила, як шукає насильників за фото в iCloud

12.02.2020, 17:19
Apple розкрила, як шукає насильників за фото в iCloud - Фото
Фото: depositphotos.com

Компанія Apple розкрила деталі механізму, який вона використовує для пошуку насильників серед користувачів своїх продуктів. Інформацію фірма надала в рамках ордера на обшук, отриманого слідчим управлінням Міністерства національної безпеки США, пише Forbes.

Система Apple отримує від влади фотографії насильства над дітьми і створює для них хеш - аналог унікальною підпису. Користувачі зі своїх гаджетів (iPhone, iPad, Mac) завантажують на сервери Apple iCloud фотографії, яким також присвоюються хеші. Система порівнює ці хеші і при збігу збільшує лічильник для даного користувача.

Підозрілий файл або лист, що містить його,  поміщається в карантин для подальшого аналізу. Цим займається співробітник Apple.

При досягненні критичного значення лічильника у користувача Apple зв'язується з владою, наприклад, із Національним центром у справах зниклих та експлуатованих дітей США. Це некомерційна організація, яка виступає в якості інформаційного та координаційного центру для батьків, дітей, правоохоронних органів, шкіл і спільнот для надання допомоги в пошуку зниклих дітей. Після отримання повідомлення від Apple співробітники цього центру зазвичай зв'язуються з правоохоронцями.

Співробітники правоохоронних органів отримують від Apple дані про ім'я підозрілого користувача, його адресу та мобільний телефон. Вони також запитують доступ до його листів, повідомлень у месенджерах і SMS, а також інших файлів і записів в iCloud.

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини