Apple хоче зупинити поширення книги про свій магазин додатків

20.02.2020, 12:31
Apple хоче зупинити поширення книги про свій магазин додатків - Фото
Фото: depositphotos.com

Директор німецької філії магазину додатків Apple опублікував книгу про свою роботу. Компанія хоче зупинити її поширення

Компанія Apple направила листа колишньому директору німецького підрозділу її магазину додатків App Store Тому Садовскі і його видавцеві Murmann Verlag з проханням зупинити поширення книги про роботу цього менеджера. У ній може міститися конфіденційна інформація, яку автору не дозволяли розкривати, пише Focus.

Книга під назвою App Store Confidential (App Store Конфіденційно) вийшла в Німеччині цього тижня. Юристи Apple зобов'язали Садовскі і його видавця вилучити всі копії книги, а також знищити рукопис. Видавець і автор поки не виконали вимоги Apple.

Apple вважає, що в книзі Садовскі допустив порушення конфіденційності, зазначені у його контракті. У публікації він розкрив бізнес-секрети зі значною економічною цінністю. Apple підкреслила, що вона довгий час підтримувала вільну пресу і авторів всіх типів, однак в цьому випадку Садовскі порушив взаємини як співробітник компанії. Це включає правила для працівників Apple, які застосовуються однаково і справедливо до всіх працівників.

Книга App Store Confidential розповідає про роботу магазину додатків App Store з точки зору менеджера. У ній описується початок роботи Садовскі на Apple, його особистий досвід роботи в магазині і його зустрічі з директором Apple Тімом Куком.

  • У вересні 2019 року стало відомо, як працюють алгоритми пошуку в магазині Apple. Додатки компанії Apple з'являються у видачі App Store першими серед найпопулярніших запитів.
  • У 2019 року в App Store користувачі витратили $25,5 млрд. Магазин Apple приносить на 80% більше доходу, але зростає повільніше за свого конкурента Google Play.
Садовскі працював на Apple протягом десяти років. Він займався маркетингом iTunes в Німеччині, Австрії та Швейцарії. Потім він очолив німецьке відділення App Store і керував ним до листопада 2019 року. Після цього Садовскі зайнявся коучингом стартапів і консультуванням компаній з їхніх додатків і стратегій монетизації.
Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проектИнтервью Фукуямы на Visa Cashless Forum 2020: о новой реальности и последствиях пандемии