RU

Апеляційний суд визнав Павличенків винними у вбивстві судді

01.08.2013, 14:39
Апеляційний суд визнав Павличенків винними у вбивстві судді - Фото
Дмитро та Сергій Павличенки
Апеляційний суд Києва відхилив апеляцію Дмитра та Сергія Павличенка і визнав їх винними у вбивстві судді Шевченківського райсуду Києва Сергія Зубкова. Дмитро Павличенко засуджений довічно, а його син - на 13 років позбавлення волі.

У своєму заключному слові Дмитро Павличенок заявив, що своєї провини не визнає. За його словами, називаючи мотивом злочину помсту Зубкову за його вирок, суд забув, що вбитий брав численні рішення проти будівельних компаній з мільярдними капіталами. "У мене не було ніякої причини вбивати Зубкова, адже від цього я не отримав жодної матеріальної користі і отримати не міг", - сказав він. Також підсудний зазначив, що його квартиру після арешту обшукували більше години без понятих та свідків. За цей час ним були підкинуті "докази" їх провини і викрадено велику кількість речових цінностей.

Сергій Павличенко від заключного слова відмовився.

Нагадаємо, восени минулого року Голосіївський районний суд Києва засудив Дмитра Павличенка до довічного ув'язнення, а його сина Сергія Павличенка - до 13 років позбавлення волі за вбивство судді Шевченківського райсуду Києва Сергія Зубкова, яке сталося 21 березня 2011 року в під'їзді його будинку.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини