RU

Андрій Ющенко розлучився з дружиною

20.12.2012, 16:32
Андрій Ющенко розлучився з дружиною - Фото
Пара розлучилася після трьох років шлюбу (фото - УНІАН)
Син екс-президента України Віктора Ющенка Андрій розлучився з дружиною Єлизаветою Ющенко (у дівоцтві Єфросиніною). Як передає ТСН, жінка офіційно підтвердила факт розлучення.

Пара одружилася в липні 2009 року, до цього рік зустрічалася, а перед тим більш семи років підтримувала дружні стосунки. Ліза взяла прізвище чоловіка. У 2010 році у них народилася дочка Варвара.

Єлизавета Ющенко - молодша сестра української телеведучої Маші Єфросиніної. Вона не приховує, що завжди рівнялася на Машу і не ображається, коли її представляють просто як сестру  ведучої. "Мені комфортно і затишно в тіні слави старшої сестри. До цих пір зберігся створений мною альбом імені Маші, куди я збирала газетні та журнальні вирізки .... І продовжую це робити досі", - сказала вона в одному з інтерв'ю.

У 2011 році Єлизавета розповідала, що вона дуже щаслива мама і дружина. "Андрій дуже хоче другу дитину. Нам не важливо, хто це буде - хлопчик чи дівчинка, кого Бог дасть", - говорила вона. За словами Єлизавети, Варвара - батькова дочка, Андрій Ющенко її дуже любить і всіляко опікує, а дідусь Віктор Ющенко дає їй лінгвістичні уроки.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини