RU

Американцеві дозволили зробити фото на права з рогами на голові

16.12.2016, 17:22
Американцеві дозволили зробити фото на права з рогами на голові - Фото
Фелан Мунсонг (фото - facebook.com/phelan.moonsong)
Житель штату Мен Фелан Мунсонг, який вважає себе послідовником бога Пана, домігся від влади штату дозволу сфотографуватися на водійські права з рогами на голові. Про це сам Мунсонг повідомив у себе в Facebook.

Виданню WildHunt американець розповів цілу історію про те, як він домагався цього дозволу. За його словами, все почалося в червні цього року, коли він вирішив поміняти своє ім'я. З новим ім'ям прийшла необхідність нового посвідчення особи і нових водійських прав.

На початку серпня Фелан звернувся в найближче бюро в місті Бангор. Там чоловікові пояснили, що його фотографію з рогами повинен затвердити держсекретар штату. Також він повинен надати документ з релігійної організації, що підтверджує, що він зобов'язаний носити такі роги.

Незважаючи на спробу Мунсонга пояснити, що язичницькі релігії не мають керівних органів, він отримав відмову. Чоловікові довелося шукати інші способи. "Я пішов додому і написав особисте есе про те, чому мої роги так важливі для мене і моєї духовності", - розповів він.

Американцеві дозволили зробити фото на права з рогами на голові

фото - facebook.com/phelan.moonsong У своєму листі він також пояснив історичне значення носіння рогів. Замість заяви з керівного органу або догматичної книги, Мунсонг скопіював цитату з енциклопедії сучасного чарівництва й неоязичництва. Потім він відправив цього листа в бюро і став чекати.

В кінці листопада Мунсонг отримав відповідь з бюро, в якій говорилося, що його прохання було відхилене, і він повинен зробити іншу фотографію, на якій він без рогів. Чоловік зізнався, що вже було втратив всю надію, проте йому пощастило потрапити в Портленд, де він звернувся в місцеву організацію захисту цивільних прав, де його проконсультували, як треба себе вести в таких випадках.

Відправившись знову в бюро, чоловік запитав у представника, як йдуть справи з його правами, згадавши про те, що він вже звертався до правозахисників. Почувши це, клерк пішов, щоб "порадитися з керівництвом". Зрештою, в бюро вирішили прийняти фотографію Мунсонга, на якій він з рогами. Своє посвідчення чоловік отримав 13 грудня.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини