Американські вчені заявили, що знайшли спосіб деактивувати рак

25.08.2015, 10:07
Американські вчені заявили, що знайшли спосіб деактивувати рак - Фото
Фото: ЕРА

На відміну від звичайних методик лікування ракових захворювань новий спосіб дозволяє "вимикати" процес перетворення звичайних клітин у злоякісні

Дослідницькій групі з флоридської клініки Мейо вдалося домогтися того, що злоякісні пухлини молочної залози і сечового міхура перейшли в доброякісний стан. Про це з посиланням на доповідь учених повідомляє таблоїд Daily Mail.

На думку експертів, таким же чином можна навчитися "відключати" злоякісні процеси і в інших органах. Дослідження американської групи відкриває "новий напрям у біології, який дасть код, програмне забезпечення для виключення раку". На відміну від традиційних методів лікування і ліків, які націлені на те, щоб вбити ракові клітини, ця методика дозволить зробити їх нешкідливими.

Прорив у вивченні онкопроцесів і можливостей їх переривання відбувся завдяки тому, що основною метою дослідження був протеїн PLEKHA7, який "допомагає кучковаться здоровим клітинам" організму. Вчені виявили, що саме його не вистачає (або він в наявності в недостатній кількості) при старті ракового процесу.

Як наголошується, дослідження поки що перебуває на ранній стадії, і, за словами керівника групи Паноса Анастасіадіса, "поки не варто бігти попереду паровоза". Разом з тим, заявили вчені, початкові експерименти на деяких агресивних видах раку "виглядають насправді дуже перспективними".

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проектCOVID іде на зліт: як не підпустити коронавірус у лікарнях до інших хворих