Американець судиться з Цитрусом за $7000. Магазин вказав на одеських шахрайок

08.07.2020, 17:43
Американець судиться з Цитрусом за $7000. Магазин вказав на одеських шахрайок - Фото
Фото - pixabay.com

Житель США довів в одеському суді, що в місцевому магазині електроніки Цитрус з його рахунку без його відома списали близько $7000. У компанії Цитрус розповіли редакції Liga.Tech, що американця супроводжували дві шахрайки.

Позивач довів в суді, що підписи на чеках підроблені. Він вимагає мережу Цитрус повернути йому гроші. Але компанія стверджує, що співробітники магазину не причетні до афери.

У компанії розповіли, що 10 вересня 2018 року американець прийшов в магазин разом з двома невідомими жінками. Банківську карту він передав касирові сам, але підписи на чеках поставила саме одна з цих жінок, і це підтверджується записом відеокамери.

Приєднуйтесь до Instagram Liga.net - тут тільки те, про що ви не можете не знати

"Це свідчить про те, що в діях персоналу магазину Цитрус не було виявлено порушень. Якщо позивач вважає, що його ввели в оману, компанія Цитрус рекомендує звернутися з відповідною позовною заявою до жінок, які його супроводжували в момент оплати. З камер відеоспостереження зрозуміло, що позивач із зазначеними жінками знаходиться в дружніх стосунках, тому у персоналу магазину не виникало ніяких сумнівів щодо наміру здійснення покупки", - заявили в компанії.

Представник Цитруса зазначила, що такий випадок може бути прикладом поширеної схеми обману, яку співробітники магазинів спостерігали раніше, зокрема, в Одесі та Харкові - жінки приходять в магазин з іноземцями, ті роблять покупки, а протягом 14 днів товар повертають вже без них і забирають гроші.

У компанії підкреслюють, що рішення суду не остаточне, і компанія з ним не згодна.

  • Приморський районний суд Одеси 2 липня виніс попереднє рішення про те, що Цитрус повинна виплатити американцеві 193 392 грн, судовий збір - 1933 грн, за експертизу - 7850 грн і ще 22 165 грн - витрати, пов'язані з розглядом справи. Опубліковано лише вступну та резолютивну частини рішення. У Київському науково-дослідному інституті судових експертиз встановили, що підписи на чеках щодо списання коштів з рахунку клієнта є підробленими.
Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проектКак четвероногие спасают физическое и ментальное здоровье хозяев во время коронакризиса