RU

Amazon продає п'ятитонного гуманоїдного робота: відео

20.01.2015, 11:21
Amazon продає п'ятитонного гуманоїдного робота: відео - Фото
Фото: gunjap.net
Компанія Suidobashi Heavy Industries виставила на продаж в японському сегменті Amazon механічний костюм Kuratas. Екзоскелет являє собою 4-метрового робота на колесах вагою близько п'яти тонн. Управління роботом покладається на пілота, який розміщується в спеціальній кабіні в "грудях" апарату. Про це повідомив сайт ABC News.

Розробники уточнюють, що людина керує так званим зовнішнім електромеханічним скелетом за допомогою приладової панелі усередині кабіни або зі смартфона за допомогою Wi-Fi або 3G. Повідомляється також, що Kuratas, чиє джерело енергії - бензиновий двигун внутрішнього згоряння, може переміщатися по автомобільних дорогах зі швидкістю 10 км/год.

До продажу на інтернет-майданчику пропонується тільки стартовий комплект: за додаткові елементи, такі, як механізовані "руки", доведеться доплатити. Також на сайті особливо підкреслюється, що в комплект не входить  будь-яка вогнепальна зброя. Придбати пристрій може тільки громадянин Японії, який проживає в Кіото.

Бажання стати володарем екзоскелета, популяризованого в масовій культурі фантастичним трилером "Чужий" (1986), а ще раніше - в 1950-х - письменником Айзеком Азімовим в збірці оповідань , робот", можна втамувати за $1 млн. Виробник стверджує, що Kuratas існує в єдиному унікальному екземплярі.


Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини