Amazon розробляє термінал для оплати долонею

Amazon розробляє термінал для оплати долонею - Фото
Фото: depositphotos.com
20.01.2020, 12:17

Компанія працює над новою технологією оплати

Компанія Amazon розробляє касовий термінал, який дозволить оплачувати покупки за відбитком долоні, повідомляє The Wall Street Journal.

Зараз технологія знаходиться на ранньому етапі розробки. Повідомляється, що в майбутньому вона дозволить прив'язати банківські карти до біометричних даних клієнтів.

Компанія сподівається, що пристрої будуть використовувати "бізнеси, у яких постійний потік покупців - кафе, ресторани швидкого харчування тощо".

Передбачається, що дані з терміналів Amazon буде зберігати у своєму хмарному сховищі. Таким чином компанія зможе зіставляти інформацію про транзакції користувачів з їхніми покупками на сайті Amazon і мати більший дохід від рекламодавців. Крім цього вона зможе краще передбачати поведінку клієнтів.

Amazon вже розпочала співпрацю для проекту з системою Visa, яка дозволить перевірити транзакції через термінали. Повідомляється, що компанія також проводить переговори з MasterCard.

Також компанія Джеффрі Безоса працює над своїм цифровим гаманцем - Amazon Pay. Він дозволить користувачам оплачувати покупки в різних інтернет-магазинах, а не тільки на Amazon.

Популярне