RU

Amazon, Google, Apple і навіть власні адвокати відмовляються працювати з соцмережею Parler

11.01.2021, 12:29
Amazon, Google, Apple і навіть власні адвокати відмовляються працювати з соцмережею Parler - Фото
Сторінка Parler у магазині застосунків

Amazon відключив соціальну мережу Parler від свого серверного хостингу через політичний "агресивний" контент, який також спонукав Google Play і Apple видалити платформу зі своїх магазинів застосунків, пише NBC.

Прихильники президента США Дональда Трампа використовували Parler, так званий "Твіттер для консерваторів", щоб висловлювати свої політичні погляди і навіть закликати до агресивних дій, кульмінацією яких стало захоплення Капітолія США.

"Останнім часом ми спостерігаємо неухильне зростання жорстокого контенту на вашому веб-сайті, що порушує наші умови. Зрозуміло, що у Parler немає ефективного процесу для дотримання умов обслуговування AWS", – йдеться в повідомленні Amazon Web Services до соцмережі.

Генеральний директор Parler Джон Матце на своїй платформі назвав рішення Amazon "спробою повністю виключити свободу слова з інтернету" і зазначив, що сайт буде недоступний протягом тижня, так як у компанії "відновлюють його з нуля".

Матце також зазначив, що майже всі компанії, що надають інтернет-послуги Parler, скасували свою співпрацю із платформою. "Усі постачальники – від служб текстових повідомлень до постачальників послуг електронної пошти і наших юристів – всі кинули нас одного і того ж дня", – зазначив він.

Apple, як і Google, видалили Parler зі своїх магазинів застосунків. Компанії вказали однакові причини такого рішення – недостатній контроль публікацій своїх користувачів, які провокували насильство і злочини.

Илья Закорецкий
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини