RU

Активісти по всій Україні влаштують перевірку міліціонерам

23.09.2013, 14:45
Активісти по всій Україні влаштують перевірку  міліціонерам - Фото
Фото: mia-pl.gov.ua
З 23 вересня по 5 жовтня активісти асоціації українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів вийдуть на вулицю для знайомства з рядовими міліціонерами.

Як повідомляє прес-служба асоціації, в різних регіонах країни активісти мають намір перевірити, чи дотримуються співробітники міліції закон - представляються на вимогу, демонструють службове посвідчення, носять жетон.

"Мало хто про це знає, але існує наказ МВС, згідно з яким всі інспектори та старші інспектори патрульної служби зобов'язані носити на формі індивідуальний жетон. Але ці жетони патрульні не носять. Крім того, жодних жетонів немає ні у Беркута, ні у внутрішніх військах, які часто патрулюють вулиці і охороняють масові акції. Тому ми і вирішили з'ясувати, чи можливо звичайній людині без шкоди для життя і здоров'я встановити особу міліціонера", - кажуть організатори.

Результати моніторингу будуть проаналізовані експертами і представлені в першу чергу керівництву МВС, від якого активісти очікують припинення практики, коли міліціонери несуть службу "анонімно".

За словами організаторів, моніторинг стане складовою частиною кампанії Знай, хто тебе захищає. Кінцевою метою є законодавче закріплення зовнішніх персональних знаків для міліціонерів.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини