RU

Адміністрація Президента пересяде з "Мерседесів" на автомобілі економкласу

09.02.2011, 16:20

Чиновники Адміністрації Президента і Державного управління справами відтепер будуть їздити на автомобілях економкласу. Для цієї мети вже закуплені автомобілі "Skoda".

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Президента, в умовах, "коли у державі, яка поступово вибирається з кризи, кожна гривня - на особливому рахунку, і гроші повинні витрачатися тільки на найнеобхідніше, цей крок є цілком закономірним. Це дасть змогу зекономити чималі кошти".

В Адміністрації наголосили, що у грудні 2010 року Державна організація "Автобаза Державного управління справами" придбала легкові автомобілі "Skoda". "Вибір для закупівлі саме цієї марки автомобілів продиктований, передусім, необхідністю максимально зменшити навантаження на бюджет. Адже це - машини економкласу, які максимально відповідають критеріям ціни і якості, вартості технічного обслуговування тощо", - сказано у повідомленні.

Щодо автомобілів більш високого класу, які будуть звільнені внаслідок закупівлі і введення в експлуатацію нової техніки, то вони будуть використовуватися для обслуговування делегацій різного рівня. А після того, як вичерпають свій ресурс, будуть списані у встановленому порядку. "Реалізація цієї техніки на аукціонах чинним законодавством не передбачена", - наголошують у прес-службі.

"Слід зазначити, що рішення про закупівлю нових автомобілів приймалося з урахуванням фізичного і морального старіння значної частини техніки, що є. Крім того, технічне обслуговування автомобілів з пробігом у 300 тисяч і більше кілометрів є дуже витратним з погляду економії бюджетних коштів", - наголосили в Адміністрації.

"Отже, чиновники Адміністрації Президента і Державного управління справами, які користуються службовим транспортом, тепер будуть їздити на автомобілях економкласу. Чиновники мають право користуватися у службових цілях і власним автотранспортом", - наголошено у повідомленні.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини