Аброськін повідомив, скільки "злодіїв в законі" живе в Україні

10.07.2019, 10:02
Аброськін повідомив, скільки
В'ячеслав Аброськін (фото - Нацполіція)

В Україні постійно перебувають 15 "злодіїв в законі", і вони беруть участь у виборчих процесах. Про це перший заступник голови Нацполіції В'ячеслав Аброськін повідомив в Facebook.

"На сьогодні в нашій країні постійно перебуває п'ятнадцять "законників", з них дванадцять - доларові мільйонери, ні з одним мільйоном на рахунках. Такі ж злочинні і так звані авторитети. Вони зовсім інші, ніж ті "злодії" 80-х років, вони мають бажання мати не тільки "злодійську" владу, а й звичайну, тому беруть активну участь у всіх виборчих процесах в нашій державі, всюди мають своїх ставлеників. Вони стали вже свого роду злодійськими "топ-менеджерами", - написав Аброськін.

Він зазначив, що "злодії в законі" проникають в усі державні інститути, великі енергетичні і медійні компанії, правоохоронні та судові органи України.

"Для боротьби з ними та їх злочинними зв'язками потрібен відповідний інструмент - новий закон. Щоб від цих лідерів злочинного світу чуралися всі, як від епідемії, а інакше вони будуть вражати все більше і більше наших державних інституцій і знищувати країну зсередини", - додав Аброськін.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA радниківНевидимая власть. Зачем руководству страны 500 советников и помощников