RU

Абітурієнти з окупованого Криму й ОРДЛО зможуть вступити до вузів без ЗНО

02.06.2020, 18:14
Абітурієнти з окупованого Криму й ОРДЛО зможуть вступити до вузів без ЗНО - Фото
Фото: LIGA.net

У 2020 році вступники з непідконтрольних територій Донецької та Луганської областей і тимчасово окупованого Криму можуть без зовнішнього незалежного оцінювання вступати в будь-який з уповноважених навчальних закладів, де  працюватимуть центри "Крим-Україна" і "Донбас-Україна". Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Відзначається, що для цього абітурієнтам потрібно звернутися в один з освітніх центрів із 9 червня до 23 жовтня 2020 року.

Повідомляється, що раніше абітурієнти з Криму могли за спрощеною процедурою вступати тільки через освітні центри "Крим-Україна", а з Донбасу - через "Донбас-Україна". Тепер мережу освітніх центрів розширено, це дозволяє дітям з окупованих територій вибирати для вступу будь-яку з майже 100 установ вищої та професійної освіти.

Уточнюється, абітурієнти, які бажають взяти участь у конкурсі на бюджетні місця, повинні подати заяву та заповнити освітню декларацію в освітніх центрах: вступники з Криму - не пізніше 20 серпня; з Донбасу - не пізніше 22 серпня.

Ті, хто не встигнуть зробити це в серпні, до 23 жовтня можуть подавати заяви для вступу на контракт.

  • 12 травня повідомлялося, що зросла кількість вищих навчальних закладів, до яких випускники з окупованих територій можуть вступати за спрощеною процедурою.
Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини