RU

Абдулліна заявила про отримання погроз через "бидлячі школи"

10.09.2013, 11:37
 Абдулліна заявила про отримання погроз через
Катерина Абдулліна (фото - Facebook)
Солістка Національної опери України Катерина Абдулліна, яка  потрапила в скандальну ситуацію через коментар про українські школи, заявляє, що не називала школи "бидлячими" і розповіла про погрози на свою адресу. Про це вона розповіла в інтерв'ю Вістям.

Абдулліна наполягає : "Про "бидлячі" школи особисто я не писала. Під статтею я залишила коментар про те, що в Україні можна чудово жити і розмовляти російською мовою, при цьому добре знаючи українську. У цьому був сенс мого коментаря. Але через кілька годин я зайшла на свою сторінку і побачила скриншот, надісланий в одній з груп соцмережі, в якому мої фрази вже були переформульовані: до них додали пропозиції зі словами "бидло". Я не вживаю подібних слів, тим більше , не пишу їх" . Я чисто по-людськи розумію тих людей, які образилися - я б теж на таке образилася. Оскільки це було написано з мого аккаунта, від мого імені, напевно, я повинна вибачитися. І я від імені Катерини Абдулліної приношу вибачення. Вибачення за тих людей, які спотворили мій текст" , - підкреслює співачка.

При цьому Абдулліна припускає, що текст на її сторінці в соцмережі написав її колишній чоловік . "У мене є припущення, кому це було потрібно. В першу чергу, моєму колишньому чоловікові - Олегові Кучерову. Я стала ініціатором розриву відносин з ним. Йдучи, він пригрозив, мовляв, ти ще не знаєш, що буває після розлучення" , - розповіла вона.

Також співачка розповіла про погрози, які вона отримує після інциденту. "Я отримую СМС -повідомлення з моторошними погрозами. Переважно російською мовою. Мене всі чомусь посилають матом до Росії. Хочу запитати: це такий рівень культури тих, хто по ситуації ратує за українську мову?" , - зазначила вона.

Нагадаємо, раніше на сторінці Катерини Абдулліною у Facebook з'явився запис (орфографія і пунктуація автора збережені , - ред.): "Отдала ребенка в русскую гимназию и еще не разу не пожалела. Все предметы по русски все предельно ясно и понятно. А больше всего понравилась торжественная линейка я даже плакала. По русски очень красиво говорили старшеклассники. Пели и читали стихи. Да вобщем то контингент родителей и детей резко отличается от быдлячих украинских школ. В первом классе три раза в неделю укр. мова, и выпускники гимназии разговаривают на ней куда лучше чем выпускники укр школ. Я рада, что моя дочь учится среди морально здоровых детей. А не среди быдла".

Після того,  як про скандал стало відомо в Національній опері, керівництво театру рекомендувало Абдулліній самостійно написати заяву про звільнення - весь колектив опери відмовився виходити з Абдулліною на одну сцену. Крім того, активісти руху Братство, підкарауливши співачку біля опери, облили її майонезом. Однак Абдулліна відмовилася звільнятися, заявивши, що її сторінку в соцмережі зламали, а коментарі - сфабрикували.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини