RU

Абітурієнтів просять повідомляти про корупцію у вишах

10.07.2008, 11:47

Голова Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин та міжнаціональних відносин Ігор Шаров закликав абітурієнтів та їхніх батьків за вияву найменших ознаках корупції, пов'язаних зі вступом до вищих навчальних закладів, звертатися до очолюваного ним профільного парламентського комітету. Про це голова Комітету заявив сьогодні.

Як повідомляє ЛІГАБізнесІнформ прес-служба народного депутата, І. Шаров розповів, що члени Комітету Верховної Ради з питань прав людини добре розуміють, що цей рік є експериментальним, оскільки вперше проводилось загальноукраїнське тестування, за результатами якого і буде відбуватися вступ до вишів. Саме тому, на його думку, "ми повинні не допустити експериментів над молодими українськими громадянами у сфері зловживання службовим становищем з боку керівництва вишів". Голова Комітету відзначив, що корупція у вишах може зруйнувати долі багатьох підлітків. "Тому я категорично не приймаю заяви Міністра освіти і науки про те, що основним покаранням для керівництва вишів, викритого в корупції, має бути осуд суспільства", - зазначив І. Шаров. За його словами, покарання мусить відповідати нормам Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, раніше Міністр освіти і науки Іван Вакарчук заявив, що кращим покарання для керівників вишів, які користуються корупційними схемами, - стане осуд суспільства .

Детальніша інформація про відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини