16.04.2018, 12:06

92-річна дружина Буша-старшого перебуває в критичному стані

92-річна дружина Буша-старшого перебуває в критичному стані - Фото
Барбара Буш (фото - Getty Images)

Колишня перша леді США страждає на хронічне обструктивне захворювання легень і застійну серцеву недостатність

Реклама
Реклама

Барбара Буш, дружина 41-го президента США Джорджа Буша-старшого і мати 43-го президента Джорджа Буша-молодшого, перебуває в критичному стані, проте відмовилася від подальшого лікування і вирішила перейти на паліативну терапію. Про це повідомляє Голос Америки.

Зазначається, що 92-річна колишня перша леді прийняла це рішення після нещодавньої серії госпіталізацій і консультацій з сім'єю та лікарями.

За даними ЗМІ, Буш страждає на хронічне обструктивне захворювання легень і застійну серцеву недостатність. У минулому її госпіталізували з базедовою хворобою та бронхітом.

Барбара Буш була першою леді США в період президентства її чоловіка в 1989-1993 роках. Пара перебуває у шлюбі з 1945 року - довше, ніж будь-яке інше президентське подружжя в історії Сполучених Штатів.

У Джорджа і Барбари п'ятеро дітей, включаючи екс-президента Буша-молодшого і екс-губернатора Флориди Джеба Буша. Ще одна дитина пари - дочка Паулін - померла в трирічному віці від лейкемії.

Бушу-старшому зараз 93 роки. Останнім часом його здоров'я також похитнулося.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net в Twitter, Facebook, Інстаграм: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама