RU

5 червня - Всесвітній день довкілля

05.06.2009, 10:01

Щорічно 5 червня відзначається Всесвітній день довкілля. Для Організації Об'єднаних Націй це один з основних способів привернути увагу світової громадськості до проблем навколишнього середовища, а також стимулювати політичний інтерес і відповідні дії.

Встановлений у 1972 році Генеральною Асамблеєю ООН на ознаменування початку роботи Стокгольмської конференції з проблем довкілля. Відповідно до іншої резолюції, прийнятої Генеральною Асамблеєю тоді ж, було створено Програму ООН з навколишнього середовища.

Святкування цього Дня розраховане на те, щоб привнести людський чинник в питання охорони довкілля; дати людям можливість активно сприяти стійкому і справедливому розвитку; сприяти розумінню того, що основною рушійною силою зміни підходів до природоохоронних питань є громади.

Всесвітній день довкілля - "народна подія", що супроводжується вуличними мітингами, парадами велосипедистів, "зеленими" концертами, конкурсами творів і плакатів у школах, висадженням дерев, а також кампаніями із рециркуляції відходів і прибирання території.

Детальніше про цей та інші святкові дні - у проекті "Досьє" >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини