RU

48% українців незадоволені економічною політикою Януковича

27.01.2011, 17:20

48% українців незадоволені економічною політикою Президента України Віктора Януковича. Про це свідчать результати опитування, проведеного в грудні минулого року дослідницьким інститутом ІFAK Ukraіne на замовлення української редакції радіостанції "Deutsche Welle".

Також, згідно з опитуванням, 50% респондентів негативно оцінюють успіхи В.Януковича у боротьбі зі свавіллям чиновників і міліції. 46% громадян України незадоволені успіхами Президента України у сфері боротьби з корупцією.

Критично підходять громадяни і до оцінки діяльності Прем'єр-міністра України Миколи Азарова. 51% респондентів негативно оцінюють результати його діяльності у боротьбі зі свавіллям чиновників і міліції, і лише 8% - позитивно.

50% громадян незадоволені діяльністю глави уряду за рішенням економічних проблем, задоволені - 9%. 47% опитаних негативно оцінюють успіхи М.Азарова у боротьбі із корупцією, позитивно - 7%.

Більш позитивно громадяни оцінюють зовнішню політику В.Януковича і М.Азарова, а також їхню боротьбу з тероризмом. Так, 37% респондентів вважають зовнішню політику Президента загалом хорошою, 16% - загалом поганою.

Позитивно оцінюють успіхи В.Януковича у боротьбі з тероризмом 38% населення, 17% - негативно. Високі показники довіри у цій сфері і у М. Азарова. 31% опитаних вважають його успішним борцем з тероризмом, 19% - так не вважають.

Незважаючи на стурбованість ситуацією зі свободою слова і преси, яка є у суспільстві, 28% громадян задоволені роботою Президента в цьому напрямі, 20% - незадоволені. 52 % респондентів не захотіли або не змогли дати чіткої відповіді на це питання.

Тільки 15% громадян задоволені зусиллями В.Януковича з забезпечення дотримання прав людини, 34% - незадоволені роботою Президента у цьому напрямі.

Опитування проводлося в Україні з 3 по 13 грудня минулого року методом репрезентативної вибірки. В опитуванні брали участь 1000 осіб з 35 населених пунктів країни. Сукупність опитаних відповідає структурі дорослого населення України.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>
Микола Азаров: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини