RU

400 одеських даішників втратять роботу

11.10.2011, 10:56

З 24 жовтня на вулицях Одеси і області помітно зменшиться кількість депеесників і "людей зі смугастими жезлами". Управління обл- і міськДАІ порідіють приблизно на 400 людей.

"Скорочення в органах внутрішніх справ міста і області, зокрема в ДАІ, проводиться в рамках реформування МВС. Вся програма заздалегідь прорахована, жодної катастрофи немає, - запевнив заступник начальника облУВС Дмитро Фучеджі, якого цитує газета Сегодня. - Під скорочення підпадають передусім ті, хто "ходить по паркету", тобто співробітники апарату управління. Тих, хто працює з людьми, "на землі", звільняти не будуть". Зі слів правоохоронця, штат одеської міліції скоротять на 20%. При цьому деякі підрозділи УВС - конвойну роту, райвідділи, спецпідрозділи "Беркут" і ППС - скорочення не зачепить.

Більше за інших позбавиться своїх кадрів Державтоінспекція. Так, в МРЕВ ДАІ при погонах залишаться лише начальники. Інші посади займуть цивільні особи. З 180 інспекторів ДПС міста залишать лише 80 сержантів і прапорщиків з вісьмома офіцерами. А з 90 співробітників управління міськДАІ залишать тільки 10. Загалом штат обласної автоінспекції, де рахується 1090 співробітників, "поріжуть" майже на 40%. "Йде не тільки скорочення, але й реформування самої структури ДАІ. Наприклад, райвідділи ДАІ будуть підпорядковані звичайним райвідділам МВС. А інші підрозділи стануть більш універсальними", - повідомила співробітник прес-служби облДАІ Лілія Чорна.

Деяких скорочених даішників перевели в один з 4-х райвідділів ДАІ Одеси, іншим запропонували шукати місце в інших підрозділах міліції. "Я пропрацював в ДАІ більше 15 років. У кадрах мені запропонували йти в патрульно-постову службу (в ППС завжди недобір) на одну зарплату - близько 2 тис.грн. Але за роки служби я нажив гастрит, ревматизм і хронічний бронхіт, тому сказав кадровикам, мовляв, за станом здоров'я не зможу працювати в ППС. Мені відповіли, мовляв, "ваші проблеми", пишіть заяву "за власним бажання", - зізнався на умовах анонімності інспектор ДАІ. Його колезі, прапорщику облДАІ, запропонували роботу в "Беркуті". "На один оклад (близько 2 тис.грн.) я жити не можу, у мене двоє дітей. Тому піду в страхові комісари у приватну компанію. Там колишніх даїшників з "руками і ногами" беруть - ми чудово знаємо все, що пов'язано з автоаварійністю", - зізнається правоохоронець.

Тим часом, незважаючи на жорстку оптимізацію в рядах силовиків, начальник міськДАІ Віктор Кузнєцов запевняє, що безладу на дорогах не буде. "Будемо керуватися суворовським правилом - "воювати не числом, а умінням". До тих, що потрапили в ДТП, буде налагоджений своєчасний виїзд екіпажів ДАІ, також буде здійснюватися патрулювання вулиць", - запевнив голова ДАІ Одеси.

ДАІ та ситуація на дорогах: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини