RU

29 рік незалежності. Як виглядає і чого хоче сучасний українець - 6 висновків

13.08.2020, 17:44
29 рік незалежності. Як виглядає і чого хоче сучасний українець - 6 висновків - Фото
Ілюстративне фото: depositphotos.com

Центр Разумкова спільно з Центром Социс провели дослідження соціально-політичної ситуації в країні. Згідно з  результатами опитування типовий сучасний українець користується Facebook, вважає Росію країною-агресором і впевнений, що Україні потрібно інтегруватися з ЄС.

Приєднуйтесь до Instagram Liga.net - тут тільки те, про що ви не можете не знати

Сучасний українець ...
1. дізнається новини та іншу інформацію з телебачення (65%), в інтернеті (52%) і соціальних мережах (45%).

источник - razumkov.org.ua

джерело - razumkov.org.ua
2. використовує Facebook (60%), YouTube (40%), Instagram (27%) і Telegram (18%). І майже не відкриває "Одноклассники" або "ВКонтакте" (по 7%).

источник - razumkov.org.ua

джерело - razumkov.org.ua
3. вважає Росію "агресором, що загрожує існуванню української держави". А також упевнений, що влада всіма силами має захищати країну від РФ і не підтримувати з нею жодних стосунків (59%). Лише 24% опитаних вважають Росію "звичайною країною-сусідом" і ще 9% вважають її братньою державою.

источник - razumkov.org.ua

джерело - razumkov.org.ua
4. хоче, щоб в Україні була лише одна державна мова - українська (64%). Утім, 18% готові надати російській мові офіційний статус в окремих областях. І ще 15% хотіли би бачити російську мову другою державною.

источник - razumkov.org.ua

джерело - razumkov.org.ua
5. прагне до інтеграції країни з Європейським Союзом і готовий підтримати це рішення на референдумі (58%). Проти інтеграції із Заходом лише 27% українців.

6. схвалює приєднання України до оборонного блоку НАТО і також готовий підтримати це рішення на референдумі (48%). Проти цього висловилися 33% респондентів.

источник - razumkov.org.ua

джерело - razumkov.org.ua
В опитуванні брали участь 4000 українців старших 18 років. Дослідження проводились методом особистих інтерв'ю тривалістю близько 19 хвилин у всіх регіонах України за винятком тимчасово окупованих територій у період 21-28 липня.

Читайте також: Складено портрет українського IT-фахівця. Зросла частина жінок

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини