RU

20 жовтня - Всеукраїнський день боротьби з раком молочної залози

20.10.2010, 10:35
20 жовтня - Всеукраїнський день боротьби з раком молочної залози - Фото
2f8c0a2686cac9c679532a90dd1acffa.jpg

20 жовтня - Всеукраїнський день боротьби з раком молочної залози
Всеукраїнський день боротьби проти захворювання на рак молочної залози встановлений у 2005 році указом Президента з метою активізації діяльності з запобігання виникненню і поширенню захворювань на рак молочної залози, привертання уваги суспільства до цієї проблеми.

Злоякісні пухлини (рак) залишаються однією з основних причин смертності у всьому світі. Щорічно більше ніж у 12 мільйонів людей у світі діагностують рак, 7,6 млн. вмирають від цієї хвороби.

Зокрема тільки на території Києва за 2009 рік зареєстровано 9167 випадків вперше виявлених злоякісних пухлин: 4127 випадків у чоловіків і 5040 - у жінок.

Рак молочної залози посідає другу позицію у структурі онкологічної захворюваності. Щороку в світі реєструється близько мільйона нових випадків захворювання на рак молочної залози. Загалом рівень захворюваності на рак молочної залози за останні два десятки років зріс на 30%. Але смертність не збільшується, причиною чому - поліпшення діагностики і методів лікування.

Найвища захворюваність - у Нідерландах, Данії, Швеції, Франції. Кожні 25 хвилин у країнах Євросоюзу діагностується один випадок рака молочної залози, кожні 6,5 хвилин від нього гине одна жінка. Україна не входить до лідерів з захворюваності, але тут проблема також вважається дуже серйозною.

Детальніше про це та інші святкові дні - у проекті ЛІГА.Досьє >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини