RU

12 спецназівців не впоралися з кіллером, оскільки не чекали відсічі, - Могильов

30.09.2011, 12:39
12 спецназівців не впоралися з кіллером, оскільки не чекали відсічі, - Могильов - Фото
0b7f80934de80c138b79fb6a90ba87fe.jpg

12 спецназівців не впоралися з кіллером, оскільки не чекали відсічі, - Могильов
В операції із затримання Аслана Дикаєва брали участь 12 співробітників міліції. Наразі для пошуку злочинця задіяно декілька тисяч співробітників МВС. Про це повідомив сьогодні на брифінгу міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, міністр зазначив, що внаслідок операції, проведеної під Одесою, двоє співробітників міліції загинули, четверо поранено, причому досить важко. Автомобіль, на якому пересувався Дикаєв і ще двоє злочинців, знайдено покинутим на в'їзді до Одеси. В машині виявлені автоматні гільзи та гільзи від пістолета ТТ, а також кров, судячи з усього, одного із злочинців, якого було поранено в ході операції.

Могильов також повідомив, що введено в дію план-перехоплення, по тривозі підняті співробітники міліції Одеської області та прилеглих областей. Зі слів Могильова, МВС також звернулося до правоохоронних органів Молдови, оскільки Одеська область межує з Молдовою, а також на місці події знайдено паспорт Дикаєва, виданий в Молдові.

Відповідаючи на питання, скільки людей брало участь в операції із затримання злочинців і як їм вдалося втекти, міністр сказав: "На місці події була група з 12 чоловік. Вони, природно, розосередилися в різних місцях, тому що таку відсіч від злочинців було важко передбачити… Напад з їх сторони був досить несподіваним навіть для тих, хто їх затримував, це виходило за рамки звичайної операції по зупинці автомобіля і затриманню людей".

Говорячи про те, скільки співробітників міліції наразі задіяно в операції по затриманню злочинців, Могильов сказав: "Задіяно весь особистий склад Одеської області, Миколаївської області, Херсонської області". Він уточнив, що мова йде про декількох тисяч людей.

За даним фактом порушено кримінальну справу за статтею 115 Кримінального кодексу України.

Анатолій Могильов: біографія, новини>>>
Злочинність і боротьба з нею: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини