RU

"Європейський" банк "обдурили" на 36 млн. грн.

20.11.2009, 16:30

Головне слідче управління МВС України порушило кримінальну справу за фактом шахрайства, внаслідок якого невідомі особи привласнили 36 мільйонів гривень.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі МВС України, зокрема, кримінальну справу порушено за ознаками злочину, передбаченого ч. 4 ст. 190 (шахрайство, скоєне в особливо великих розмірах або організованою групою) Кримінального кодексу України за фактом заволодіння невстановленими особами грошовими коштами акціонерного комерційного банку "Європейський" в особливо великих розмірах, через отримання іпотечного кредиту в сумі 36 млн. грн.

Згадані кошти було взято під заставу земельної ділянки, якої не існує, загальною площею 6 га, в Обухівському районі Київської області, оформленого на громадянина М., який насправді цієї земельної ділянки у власність не отримував. Акт права власності Управління земельних ресурсів ніколи не видавало, він його створив фіктивно. В органах Державного земельного кадастру Обухівського району відповідної технічної документації немає.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини