RU

Турфірми готові до Євро-2012, а інфраструктури немає

24.01.2011, 09:15
Турфірми готові до Євро-2012, а інфраструктури немає - Фото
edfbf437e093a03e1a03dd6faa825011.jpg

У 2012 році Україна прийме чемпіонат Європи з футболу. У зв'язку з цим прогнозуються серйозні зміни на ринку туристичних послуг. Турфірми активно готують нові маршрути, але стандарти обслуговування та інфраструктура поки залишають бажати кращого

У 2012 році в Україні пройде чемпіонат Європи з футболу. У зв'язку з цим прогнозуються серйозні зміни на ринку туристичних послуг. Сьогодні турфірми активно розробляють нові маршрути по країні. Але стандарти обслуговування і інфраструктура поки залишають бажати кращого.

"2012 рік стане унікальним шансом для розвитку внутрішнього туризму в Україні. Вже зараз ми можемо спостерігати величезний приток інвестицій для поліпшення готельної та ресторанної інфраструктури, розроблення належних для такої події змін у законодавстві. Такого роду подія надалі дасть змогу спростити і, відповідно, пришвидшити розвиток туристичного ринку країни", - переконані у компанії "Eta Ukraine Travel".

За словами заступника директора туроператора "Саго" Аліни Руданець, ринок вже змінюється. Дедалі більше фірм починають працювати на прийом туристів в Україні, розробляти нові цікаві маршрути по Україні, вдосконалити свій сервіс.

Директор з розвитку туристичної мережі "Феєрія мандрів" Андрій Зубатенко підтверджує, що зараз багато фірм готують цілі програми з прийому іноземних туристів, перекладають сайти на іноземну мову, намагаються навчитися заробляти шляхом надання туристичних послуг на прийомі клієнтів в Україні.

"Ми, як і наші партнери, готуємося працювати як приймаюча сторона. Це відмінна можливість зацікавити іноземних туристів не тільки футболом, а також природними і історичними багатствами України. Поступово наші менеджери розробляють оптимальні і найбільш цікаві напрями вздовж країни. Більшою мірою ми плануємо створення короткочасних, так би мовити, оглядових турів по країні", - розповіли у "Eta Ukraine Travel".

Водночас представники турфірм єдині у думці щодо інфраструктури: вона не готова. У влади все менше часу, щоб до Євро-2012 привести у порядок природні та історичні зони України, більшість яких перебувають у поганому стані, і нічого хорошого зараз про нас іноземні туристи, з огляду на це сказати не зможуть. І поки якісних змін у цьому напрямі не спостерігається.

Ще одна проблема - низькі стандарти обслуговування. Так, директор туристичної компанії "ТесОРО-Клуб" Лариса Калініченко зазначає, що у туристичній галузі стоїть гостро проблема з нестачею фахівців, які вміють працювати за міжнародними стандартами.

"Країна у нас красива, і є що показати іноземним туристам. Але поки мало справді якісних пропозицій. І місць, де рівень сервісу відповідає європейським стандартам, в Україні надто мало", - каже Аліна Руданець.

Так, на думку, представників туристичних фірм, владі потрібно поквапитися. Необхідний, передусім, урядовий план - стратегія розвитку галузі. Щоб не ударити обличчям у бруд...

Туризм, готельний бізнес: добірка новин>>>
Євро-2012: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі

Останні новини