12.11.2019, 09:36

Розвіюємо міфи: небезпечні онлайн платежі. Один день реального експерименту

Розвіюємо міфи: небезпечні онлайн платежі. Один день реального експерименту - Фото

Продовжуємо експеримент. Редактор LIGA.tech ще один день не користується в Києві готівкою. Тепер він повинен купувати все онлайн. Що в підсумку вийшло

Ми вже звикли до того, що в багатьох магазинах, кінотеатрах, на заправках можна безпечно розрахуватися безконтактно. А як щодо онлайну?

Для багатьох це може здатися дивним, але у нас все ще є досить велика кількість українців, які вважають за краще оплачувати товари в інтернеті за готівку - при їх доставці додому.

І справа не в тому, що у них немає карткового рахунку та онлайн банкінгу. Просто є громадяни, у яких включається психологічний бар'єр - віддати гроші безпечніше з рук в руки.

Але чи так це? У цьому ролику ми вирішили дізнатися, наскільки безпечні платежі в інтернеті і яких ситуацій краще побоюватися. Допоможе нам у цьому наш партнер проекту - компанія Visa.

І наостанок - перевіримо київське нововведення. Заїдемо до магазину, який приймає оплату по обличчю. У буквальному сенсі цього слова. І спробуємо отримати заздалегідь замовлений товар.


редактор ЛІГА.Tech
Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net в Twitter, Facebook, Інстаграм: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Отправить:
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.