RU
06.11.2013, 12:32

Найбрудніші місця на Землі: у топ-10 український Чорнобиль

Швейцарська організація Зелений хрест назвала десять найбільш екологічно забруднених місць світу. Крім Аргентини, Бангладеш, Гани, Замбії, Індонезії, Нігерії та Росії, в списку фігурує Україна - в топ-10 потрапила зона відчуження Чорнобильської АЕС, де у квітні 1986 року сталася найбільша техногенна катастрофа з величезним викидом радіації.

За даними авторів звіту "Найзабрудненіші місця світу - 2013", шкоду людському здоров'ю, яку наносять забруднюючі екологію речовини і сполуки, порівняємо з найнебезпечнішими епідеміями. Наслідки забруднення загрожують життю більше 200 мільйонів людей. Експерти
Всесвітньої організації охорони здоров'я, яка входить в структуру ООН,  вважають забруднення повітря головною причиною захворювання людей на рак.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

10/10

10-е місце: зона відчуження Чорнобильської АЕС, Україна

Найбрудніші місця на Землі: у топ-10 український Чорнобиль


Чорнобильська катастрофа, яка за 27 років забрала життя 1,5 млн. чоловік, є найбільшою в історії людства подією за масштабами і наслідками радіаційного забруднення. Зона відчуження навколо ЧАЕС у Київській та Житомирській областях, в яку входять і покинуті людьми місто Прип'ять, і Чорнобиль, де зараз живуть лише кілька сотень працівників станції та місцевих установ, заражена радіоактивним пилом з вмістом урану, плутонію, цезію-137 та стронцію-90. (Фото - daypic.ru)


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.
Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.