Лікарі не можуть допомогти навіть собі. Як вони працюють і хворіють під час епідемії

05.10.2020, 11:55
Лікарі не можуть допомогти навіть собі. Як вони працюють і хворіють під час епідемії - Фото
Liga.net

Як виглядає епідемія в столиці очима лікарів швидкої допомоги, і чому вони вважають, що все погано

1 жовтня Україна побила новий рекорд за кількістю хворих на коронавірус – 4069 нових випадків. Найбільше пацієнтів – у Києві. Розповідаємо, як виглядає епідемія в столиці очима лікарів швидкої допомоги, і чому вони вважають, що все погано.

Один лікар на 15 швидких

В кінці вересня киянка Анастасія кілька годин просиділа в машині швидкої допомоги у дворі однієї з київських лікарень. У її батька була підозра на інсульт і температура 38. До лікарні його не приймали, поки не зроблять тест на коронавірус – в умовах епідемії цієї процедури дотримуються щодо всіх пацієнтів із підвищеною температурою.

Через наплив таких хворих – із симптомами коронавірусу і без, але з температурою – кожного дня біля київських лікарень збираються черги з машин швидкої допомоги. Іноді три-чотири карети, а іноді і 10-12. Пацієнти можуть чекати в машинах по кілька годин, а швидкі в цей час – не їздити на інші виклики.

– Кілька днів тому черга з бригад швидкої допомоги п'ять годин стояла під будівлею однієї з лікарень, щоб госпіталізувати людей із пневмонією, – розповідає працівник бригади швидкої допомоги і засновник громадської організації лікарів швидкої "Шок" Андрій Кляцький. – Черга з трьох-чотирьох швидких зараз – звичайна справа.

На думку лікарів швидкої, так відбувається через те, що під час епідемії навантаження на стаціонари сильно збільшилося, а медиків не вистачає. Багато хто не витримує і звільняється. Решта лікарів фізично не можуть приймати пацієнтів швидко.

– Наприклад, у 12-й лікарні на всю терапію залишився один лікар приймального відділення, – каже Кляцький. – Ця лікарня – чергова на всьому правому березі Києва. Туди везуть людей із Печерська, Оболоні, Голосіївського району – звідусіль. Кожного пацієнта лікар приймального відділення повинен оглянути, завести історію хвороби, зробити тест на коронавірус. Це півгодини часу на одного пацієнта, а у дворі – 10-15 бригад.

Якщо швидка привозить до лікарні пацієнта із симптомами респіраторного захворювання, процедура ускладнюється ще більше. У лікарнях їх приймають так, щоб вони не зустрічалися один з одним і з лікарями з інших бригад.

Із заповненістю лікарень "все складно"

За словами міністра охорони здоров'я Максима Степанова, в українських лікарнях зараз є 36 000 ліжок для госпіталізації хворих із коронавірусом – і цього поки вистачає, а мер Києва Віталій Кличко в середині вересня повідомив, що в столиці підготовлено 18 лікарень і понад дві тисячі ліжок. Заповнені з них 52%.

Лікар медицини невідкладних станів Київської станції швидкої допомоги Віталій Машков говорить про ситуацію із заповненістю лікарень коротко: "Все складно. Я не хочу давати повну інформацію, щоб не нагнітати паніку". Кляцький описує: ще днями 12-а лікарня приймала хворих із підозрою на коронавірус, у дворі стояла черга з 15-ти швидких, але зараз до неї вже не возять пацієнтів. До 9-ї лікарні швидкі теж перестали їздити.

– Буває і так, що до лікарні беруть хворих зі звичайною пневмонією, а потім потрапляє пацієнт із COVID – і лікарню закривають на карантин, хоча вона не переповнена, – розповідає Андрій Кляцький.

"Сімейний лікар запропонував прийти через 10 днів"

Обидва лікарі вважають, що одна з найбільших проблем боротьби з епідемією в Україні – не налагоджена робота сімейних лікарів. Андрій Кляцький скаржиться: бригад швидкої допомоги мало, і зараз здебільшого їх використовують не для надання допомоги, а як таксі до лікарні.

– Цього не було б, якби сімейні лікарі нормально працювали. Доктор повинен оглянути пацієнта і, якщо він потребує госпіталізації – дізнатися, де знаходиться стаціонар. Легкі пацієнти могли б самі приходити в стаціонари. Але цього немає, тому що в зв'язку з епідемією стаціонари не можуть брати хворих у плановому порядку, а тільки по швидкій. Сімейні лікарі не приходять додому до пацієнтів і консультують у кращому випадку за телефоном, – каже Кляцький.

Віталій Машков влітку і сам зіткнувся з цим, коли захворів на коронавірус. Він хотів записатися до свого сімейного лікаря, щоб зробити тест, але той перебував у відпустці. У медиків, які його замінювали, був повний запис на 10 днів вперед. Машков пішов до приватної лабораторії і здав платний тест. Він виявився позитивним.

Лікар телефонував до своєї поліклініки і намагався записатися на прийом, але йому відповідали: "Ми зателефонуємо завтра". У підсумку він пішов до лікаря сам, у порядку живої черги – і тільки тоді його взяли. Хвороба протікала безсимптомно, Машкову призначили противірусну терапію та підтримуючі препарати. Під час хвороби із поліклініки жодного разу не зателефонували і не запитали, як він себе почуває.

– Система боротьби з коронавірусом у нас не налагоджена. Різні медичні служби розсинхронізовані, і це ускладнює роботу ще більше. Це при тому, що після першої хвилі коронавірусу пройшло півроку. Можна було винести уроки з тієї ситуації і чітко налагодити систему. Але цього ніхто не зробив, – говорить Андрій Кляцький.

Читайте російською: Доктора не могут помочь даже себе. Как врачи скорой работают и болеют во время эпидемии

Тамара Балаева
Тамара Балаева
специальный корреспондент LIGA.net
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі

Останні новини