RU

Тест | Чи змогли б ви скласти ЗНО з української мови у 2020 році?

Чи змогли б ви скласти ЗНО з української мови у 2020 році?  - Фото
Ілюстративне фото: Facebook УЦОЯО
28.06.2020, 09:34

Питання на основі пробного ЗНО 2020 року

25 червня почалася основна сесія Зовнішнього незалежного оцінювання. Почали з математики, наступним предметом, 30 червня, буде українська мова та література.

Загалом тестування мають пройти понад 300 000 учасників. Утім, цьогорічних одинадцятикласників звільнили від обов'язкового ЗНО для отримання шкільного атестату. Тому лунають цифри, що на пункти тестування можуть прийти на 20-30% менше людей, ніж мали б.

На ЗНО з математики, за даними Українського центру оцінювання якості освіти, прийшли 81, 79% зареєстрованих учасників, а саме - 152 180.

Цьогоріч через пандемію тестування буде трохи іншим: учасникам вимірюватимуть температуру на вході, не пропустять тих, у кого вона вища за 37,2 і в кого будуть кашель, нежить та інші ознаки респіраторних хвороб (таких учасників відправлять на додаткову сесію). На тестування з математики не пропустили 83 учасники, у 30 виявили ознаки гострих респіраторних захворювань.

Усім учасникам також видають маски, і в них вони мають сидіти впродовж усього тестування.

LIGA.net пропонує вам теж відчути себе учасниками ЗНО і відповісти на 10 запитань з української мови. Її складатимуть уже через два дні.

Ми вибрали запитання із завдань пробного ЗНО-2020. Завдання, котрі потребують більше часу на опрацювання, відкинули. Не враховували також запитань з української літератури, адже, щоб їх пройти, слід дійсно пам'ятати матеріал. 

Ірина Андрейців
Ірина Андрейців
редакторка LIGA.Life
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі

Останні новини