RU

В Одесі відбуваються заворушення на пляжі: багато поліції та активістів - відео видео

26.05.2020, 13:14
Видео - Думская ТВ
Беспорядки в Одессе (скриншот видео Думская ТВ)
доповнено оновлено

В Одесі на пляжі 16 станції Великого Фонтану відбуваються масові заворушення. На березі знаходиться багато поліцейських у шоломах і громадські активісти, передає журналіст місцевого ЗМІ Думська ТВ, яке веде трансляцію події у Facebook.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Корреспондент розповів, що орендар території встановив на пляжі спорудження з палями. За його словами, на місце події прийшли незгодні з будівництвом "громадські активісти" і представники Національного корпусу - вони вважають забудову незаконною.

Журналіст каже, що "сильних зіткнень" не було, але поліція намагалася затримати одну з активісток.

Дивіться також: Карантин дарма. В Одесі переповнені ресторани і клуби - мер

7 канал Одеси, журналісти якого також були на місці подій, повідомляє, що поліція намагалася перешкоджати демонтажу будівлі. Правоохоронці стверджують, що у активістів немає документів, які дозволяють знесення. Активісти ж вимагають показати документи, які дозволяють будівництво.

На пляжі знаходиться депутат Одеської міськради Алекасндр Шеремет, передає  Пушкинская. Він каже, що, не пускаючи активістів до конструкцій, поліція "відстоює інтереси орендаря пляжу". За його словами, демонтувати палі не можна без дозволу профільного комітету міськради. Візаві Шеремета, активіст Дем'ян Ганул, називає дії поліції спробою "допомогти забудовнику захопити частину пляжу".

Сторони будуть чекати, коли доставлять документи Департаменту комунальної власності, передає 7 канал.

ОНОВЛЕНО о 15:22. Представник орендаря і активісти домовилися, що будівельні роботи призупинять, поки не буде рішення місцевої влади про їх законність, передає Думська в Telegram.

Якщо з'ясується, що конструкції незаконні, орендар зобов'язався їх демонтувати. Всі розходяться з пляжу.

  • Думська повідомляла, що вчора ввечері на пляжі почалися будівельні роботи. За інформацією видання, орендар пляжу "Жилбудсервіс-1" почав встановлювати палі для будівництва дерев'яного настилу. У Думській стверджують, що попередні дві спроби звести споруду не увінчалися для забудовника успіхом - палі демонтували.


Читайте також: Засуха вбила до 80% посівів в Одеській області. Що пропонують в Мінекономіки

Комментарі

Останні новини