Танкер Delfi, який викинуло на одеський пляж "Дельфін", може зіткнутися з хвилерізом, що може спричинити за собою екологічну катастрофу. Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби.

На березі було розгорнуто оперативний штаб для відстеження та реагування на розвиток подій. Крім прикордонників в нього входять представники облдержадміністрації.

Читайте також: Шторм. Море затопило бази відпочинку на курорті в Кирилівці - фото

Раніше в прес-службі ОДА заявляли, що на танкері немає вантажу, який загрожував би навколишньому середовищу. Однак незабаром, передає Думська, судно стало битися об хвилеріз - і з нього почала витікати темна рідина, схожа на мазут.

Довідка. Вчора вночі танкер Delfi з відмовою двигуна зірвало з якоря в Одеській затоці, після чого його знесло до пляжу "Дельфін", де він і сів на мілину. Екіпаж відмовлявся евакуюватися - адміністрація порту не могла почати аварійно-рятувальні дії. До полудня судно прибило до берега - з нього почала витікати темна рідина, схожа на мазут. На пляжі відчувався запах пального. До 14:35 трьох членів екіпажу, які перебували на борту, врятували.

Дивіться відео: Пожежа в океані. У США перекинувся вантажний корабель

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне