03.04.2020, 16:00

В Одесі трамваї і тролейбуси почали возити медиків позачергово: фоторепортаж

В Одесі трамваї і тролейбуси почали возити медиків позачергово: фоторепортажВ Одесі трамваї і тролейбуси почали возити медиків позачергово: фоторепортажВ Одесі трамваї і тролейбуси почали возити медиків позачергово: фоторепортажВ Одесі трамваї і тролейбуси почали возити медиків позачергово: фоторепортажВ Одесі трамваї і тролейбуси почали возити медиків позачергово: фоторепортажВ Одесі трамваї і тролейбуси почали возити медиків позачергово: фоторепортаж

У медпрацівника повинна бути при собі довідка з місця роботи або спецпропуск

З 2 квітня співробітники медичних установ Одеси отримали можливість користуватися послугами міського електротранспорту позачергово. Про це повідомляє Думская.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Кожен медичний працівник при пред'явленні довідки з місця роботи або спеціальної перепустки має право на пріоритетний проїзд - його зобов'язані впустити в трамвай чи тролейбус раніше інших пасажирів.

Читайте також: Карантин в Одесі. Пробіжки на вулицях і робота транспорту по спецрежиму: фото

Оскільки не всі медики знають про нововведення, на кінцевих і вузлових зупинках співробітники КП Одесміськелектротранс проводять роз'яснювальну роботу і, якщо на зупинці в цей момент знаходяться медики, запрошують їх пройти в салон без черги.

Фото: dumskaya.net

  • 11 березня Кабмін ввів карантинні заходи для боротьби з коронавірусом.
  • 17 березня вони були посилені: перелік обмежень.
  • 24 березня Труханов повідомив, що громадський транспорт Одеси переходить в спеціальний режим роботи, жителям міста заборонили їздити в тролейбусах, трамваях і автобусах без особливої ​​потреби.

Читайте також: Найближчим часом очікується пікове зростання зараження коронавірусом - МОЗ

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.