RU
05.12.2019, 12:52

Тліюча будівля коледжу Одеси з висоти: фоторепортаж

Тліюча будівля коледжу Одеси з висоти: фоторепортажТліюча будівля коледжу Одеси з висоти: фоторепортажТліюча будівля коледжу Одеси з висоти: фоторепортажТліюча будівля коледжу Одеси з висоти: фоторепортажТліюча будівля коледжу Одеси з висоти: фоторепортажТліюча будівля коледжу Одеси з висоти: фоторепортажТліюча будівля коледжу Одеси з висоти: фоторепортажТліюча будівля коледжу Одеси з висоти: фоторепортажТліюча будівля коледжу Одеси з висоти: фоторепортажТліюча будівля коледжу Одеси з висоти: фоторепортаж

В Одесі велика частина даху будівлі коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу вигоріла, подекуди немає перекриттів між поверхами. Про це повідомляє Думская.

За допомогою дрона зняли, як виглядають верхні поверхи та дах будівлі на Троїцькій, 25.

Читайте також: З'явилося дрон-відео пожежі в Одесі

"Через вікна в одному зі спорожнілих приміщень видно електрообігрівач, ймовірно, опалення було недостатньо, і доводилося грітися таким способом", - наголошується в повідомленні.

В Одеській облдержадміністрації уточнили, що каркас будівлі знаходиться в задовільному стані, однак всі внутрішні стіни можуть обвалитися.

"Експерти будівельної академії підтверджують, що розбирати будівлю небезпечно. Для проведення рятувально-пошукової операції доведеться використовувати спеціальний кран", -йдеться в повідомленні.

Фото: dumskaya.net

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити: