RU
04.12.2019, 14:21

Пожежа в Одесі: вогонь, рятувальники, швидкі - фоторепортаж

Пожежа в Одесі: вогонь, рятувальники, швидкі - фоторепортажПожежа в Одесі: вогонь, рятувальники, швидкі - фоторепортажПожежа в Одесі: вогонь, рятувальники, швидкі - фоторепортажПожежа в Одесі: вогонь, рятувальники, швидкі - фоторепортажПожежа в Одесі: вогонь, рятувальники, швидкі - фоторепортажПожежа в Одесі: вогонь, рятувальники, швидкі - фоторепортажПожежа в Одесі: вогонь, рятувальники, швидкі - фоторепортажПожежа в Одесі: вогонь, рятувальники, швидкі - фоторепортажПожежа в Одесі: вогонь, рятувальники, швидкі - фоторепортажПожежа в Одесі: вогонь, рятувальники, швидкі - фоторепортажПожежа в Одесі: вогонь, рятувальники, швидкі - фоторепортажПожежа в Одесі: вогонь, рятувальники, швидкі - фоторепортажПожежа в Одесі: вогонь, рятувальники, швидкі - фоторепортажПожежа в Одесі: вогонь, рятувальники, швидкі - фоторепортажПожежа в Одесі: вогонь, рятувальники, швидкі - фоторепортажПожежа в Одесі: вогонь, рятувальники, швидкі - фоторепортаж

В Одесі на вул. Троїцькый, 26 триває пожежа в пам'ятці архітектури - будинку 1914 року побудови, в якому, зокрема, розміщується коледж економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу. Про це повідомляє Думская.

Площа пожежі орієнтовно складає 2000 квадратних метрів, евакуювали 40 осіб. Триває ліквідація пожежі.

За даними видання, є загроза обвалення даху, з четвертого поверху вистрибнули чотири людини, пізніше стало відомо, що одна з постраждалих померла.

Будівля відома як прибутковий будинок Асвадурова, побудована в 1914 році за проектом архітекторів Чернігова і Гольденберга. Зараз там розміщується ряд фірм і установ, в тому числі інститут морської біології і одеська філія інституту археології НАН України.

Фото: Думська і Anna Pokas

Читайте також: Пожежа в Одесі. Померла одна з потерпілих: що про неї відомо

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити: