21.11.2019, 11:20

Найбільший мурал в Україні з'явився в Запоріжжі: фоторепортаж

Найбільший мурал в Україні зНайбільший мурал в Україні зНайбільший мурал в Україні зНайбільший мурал в Україні зНайбільший мурал в Україні зНайбільший мурал в Україні з

Художники з Києва, Енергодара та Запоріжжя створили найбільший мурал України. Про це повідомляє місцевий сайт 061.ua.

Картину, площею 890 м2, назвали "Місто майбутнього" і намалювали в Запоріжжі на території Мокрянського кам'яного кар'єру №3.

"Це найбільший в Україні мурал, намальований на промисловому об'єкті. Думаємо, це буде рекорд України. Площа точно не стандартна. Ми раніше малювали на плоских поверхнях, а тут - новий виклик для нас", - зазначив організатор проекту Максим Кравчук.

Дві величезні бетонні бочки, висота кожної - 32 метри (від ніжок до основи), діаметр - 11,5 метрів. Над проектом працювали троє художників-монументалістів: Людмила Кирилюк (Запоріжжя), Владислав Пучинський (Енергодар), Володимир Пастушак (Київ).

Роботи стартували більше трьох тижнів тому. Художники спочатку планували вкластися в два тижні, але через погодні умови, роботи розтягнулися майже на місяць.

Інфраструктура майбутнього - так пояснюють вони ідею проекту. На створення проекту пішло більше 200 кг фарби. Вона стійка до сонячних променів, а на оцинкованих поверхнях використовували гумову фарбу німецького виробника.

Подавати заявку до національного реєстру рекордів України планують в грудні.

Фото: 061.ua

  • 4 листопада шість картин в стилі стріт-арт створили художники з різних країн на стінах житлових будинків в Краматорську Донецької області.
Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.