"Здача інтересів": що говорять в окупації про місцеві вибори

16.09.2019, 11:41
Центр Луганська (фото - LIGA.net)

Проукраїнськи налаштовані жителі переконані, що проведення місцевих виборів в окупації - це "здача інтересів України"

Проукраїнськи налаштовані жителі Луганська розкритикували ідею проведення місцевих виборів на тимчасово окупованих територіях Донбасу без попереднього виведення військ РФ і закриття кордону. Про це повідомили  LIGA.net  кілька співрозмовників на правах анонімності.

"Особисто я ставлюся до цієї ідеї негативно. Спочатку потрібно закрити кордон і розібратися з бойовиками, а тільки потім проводити вибори. Голосувати за Пасічника (ватажок терористів ЛНР, - ред.) особисто я не хочу. А по-іншому поки тут не може бути під дулами автоматів. Однозначно, це здача інтересів України і віддалення миру", - зазначив луганчанин Сергій.

Інший співрозмовник уточнив, що проросійськи налаштовані жителі тримають курс на РФ, так як "тема України зараз пішла".

"Це найсумніше. Всі саме туди налаштовані. Може, їм діватися нікуди, швидше за все, підлаштувалися під це. Час йде, а нічого не змінюється, тільки гірше. Місцеве населення нічого не бачить тут хорошого, хто може, той "перелазить"ина ту сторону, а хто не може, той сидить і чекає подачку від Росії", - додав він.

Луганчанка Марина уточнила, що інформацію отримати про те, що відбувається на підконтрольній Україні території, все також непросто.

"Працюють російські та місцеві телеканали, українські сайти заблоковані. Вкрай рідко зараз говорять (про події в Україні, - ред.). А це нас дуже цікавить, навіть, коли обмін полоненими був проведений, ми думали хоч якісь оцінки покажуть з боку України. Пізніше я чула від знайомих, що там (в Києві, - ред.) як героїв їх зустріли, а в Росії навіть імена і прізвища не назвали. Мені здається, що Зеленський все-таки вміє подобатися політикам і домовлятися", - пояснила вона.

13 вересня Пристайко заявив, що Україна пропонує проведення одночасних місцевих виборів по всій території, включаючи окупований Донбас.


Читайте також: "Це троянський кінь Путіна". Клімкін розкритикував ідею Пристайка

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Царь Кернес". Как хорошо ты знаешь, что происходит в Харькове? Тест LIGA.net с призами