У Донецькій ОДА пояснили, як буде відбуватися розведення військ

У Донецькій ОДА пояснили, як буде відбуватися розведення військ - Фото
Фото: dn.gov.ua
08.10.2019, 16:39

Підрозділи поліції в районах розведення в Золотому і Петровському посилять

Процес розведення військ у Золотому і Петровському буде відбуватися послідовно, в два етапи: перший етап - розведення особового складу з обох сторін, другий - демонтаж інженерних споруд і подальше розмінування територій. Про це повідомила прес-служба Донецької обласної військово-цивільної адміністрації.

У Станиці Луганській повністю завершено перший етап розведення військ, процес розбору інженерних споруд триває.

Розведення відбувається на відстань одного кілометра від лінії розмежування та є дзеркальним, тобто таким, яке повинні здійснювати обидві сторони.

Читайте також: "Чекаємо 7 днів". Пристайко звинуватив бойовиків у зриві розведення

За процесом стежать спостерігачі ОБСЄ, а контролюють представники Спільного центру з контролю припинення вогню і стабілізації на лінії розмежування (СЦКК).

Три ділянки (Станиця Луганська, Золоте, Петровське) мають протяжність близько трьох кілометрів із 410 кілометрів спільної лінії розмежування.

Основна умова початку розведення військ - дотримання режиму припинення вогню на ділянці розведення протягом семи днів.

Підрозділи поліції залишаються на території розмежування. "Більш того - підрозділи поліції в районах розведення посилюються. На території розведення посилюється український склад СЦКК для моніторингу виконання умов розведення спільно з ОБСЄ", - уточнили в прес-службі.

У Донецькій облдержадміністрації запевнили, що українські війська не будуть знижувати рівня бойової готовності, щоб у разі загострення і провокацій припинити розведення військ.

Читайте також: Комбат 93-й бригади про Петровське: Сепари будуть імітувати відхід

Популярне