RU

Танкер Delfi все ще лежить на мілині. Коли приберуть - невідомо

10.01.2020, 16:02
Танкер Delfi все ще лежить на мілині. Коли приберуть - невідомо - Фото
Танкер Delfi (Фото: facebook.com/uspa.gov.ua)

Танкер Delfi, що сів на мілину біля пляжу Одеси 21 листопада, все ще знаходиться на місці події, і терміни його транспортування поки невідомі. Про це пише Думська.

Голова Одеської ОДА Максим Куций на брифінгу сьогодні повідомив, що власник все ще займається оцінюванням збитку.

З його слів, зараз на замовлення власника проводяться водолазні роботи, оцінюється збиток і подальші дії. Місцева влада може прискорити процес транспортування танкера з пляжу.
На робочій зустрічі з власниками була досягнута домовленість, що наступне засідання відбудеться не пізніше 25 січня, причому, за словами Куцого, власник має представити попередній план дій зі встановленими термінами і вартістю робіт.

  • 21 листопада 2019 року вночі танкер Delfi, у якого відмовив двигун, зірвало з якоря в Одеській затоці, після чого його знесло до пляжу Дельфін, де він і сів на мілину. Довжина судна - 60 метрів, ширина - 10 м. Водотоннажність - близько 1600 тонн. Спочатку екіпаж відмовлявся евакуюватися, але потім усіх моряків врятували. Забруднення перевищило норму в 53 рази.
  • 25 листопада 2019 року Одеська філія Адміністрації морпортів заявила, що почне знімати танкер Delfi з мілини приблизно через тиждень, якщо судновласник не зробить це сам.

Читайте також: Затонулий танкер Delfi брав участь у схемах Курченко - Думська

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини