Світловий сигнал з 100 000 малюнків дітей передали в космос: фото

30.09.2019, 15:05
Світловий сигнал з 100 000 малюнків дітей передали в космос: фото - Фото
Фото: Маркіян Лисейко/ukrinform

Малюнки дитячих мрій протягом року збирали під час всеукраїнського арт-марафону #моядитячамрія

Із Львівщини в космос передали сигнал-послання з 100 000 малюнками дитячих мрій. Про це повідомляє Укрінформ.

У Національному центрі космічних досліджень і зв'язку в місті Золочів Львівської області, напередодні ввечері зібралися діти з різних областей України.

Фото: Маркіян Лисейко/ukrinform

Максим - 14 років мріє, щоб на планеті Земля і в Україні запанував мир, його 10-річний тезка хоче стати пілотом Боїнга і завести великого кота, 11-річна Софія хоче, щоб діти не хворіли, а 10-річна Ернеста прагне, щоб закінчилася війна в Україні.

"Ці наївні, але і сміливі мрії маленьких українців в центрі закодували і вперше в світовій практиці відправили в космос. Світловий сигнал буде летіти до "адресата" зі швидкістю майже 3 млн метрів в секунду і подолає відстань близько 400 трлн кілометрів. Досягти кінцевої мети він зможе через 41 світловий рік", - наголошується в повідомленні.

Фото: Маркіян Лисейко/ukrinform

Малюнки дитячих мрій протягом року збирали під час всеукраїнського арт-марафону #моядитячамрія в турі по містах і онлайн, зокрема, на уроках мрії в школах і лікарнях країни.

Крім малюнків, у Всесвіт відправили космічну молитву.

Як зазначив керівник центру Володимир Присяжний, позаземні цивілізації ймовірно зможуть отримати сигнал. Відстежувати, де знаходиться Промінь мрій після відправки можна буде завдяки математичними розрахунками.

Зображення закодовані простими числами, що дозволить іншим цивілізаціям їх зрозуміти. Ризиків така космічна місія не несе. Сигнал не може зашкодити космічним апаратам і є екологічним.

  • 22 серпня астронавти NASA вийшли у відкритий космос в рамках проекту Артеміда.
Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проект"Новая нормальность" и как в ней дальше жить