RU

Скандальне звільнення Ройтбурда. З'явилася реакція міністра

05.09.2019, 13:19
Скандальне звільнення Ройтбурда. З'явилася реакція міністра - Фото
Володимир Бородянський (фото - скріншот відео)

Міністерство культури, молоді і спорту перевірить законність звільнення директора Одеського художнього музею Олександра Ройтбурда. Про це заявив міністр  Володимир Бородянський у себе в Facebook.

"Зі свого боку, в межах моєї компетенції і компетенції Міністерства культури, молоді і спорту, ми перевіримо законність звільнення і відповідність процедурним нормам. Я розмовляв з Олександром і гарантував, що ця ситуація буде мною особисто контролюватися", - зазначив Бородянський.

Читайте також: Одеса. Ройтбурд має наміру оскаржувати своє звільнення з худмузею

Він вважає, що відповідальність за звільнення Ройтбуда лежить також на жителях Одеської області, оскільки саме вони вибирали депутатів до обласної ради, які прийняли таке рішення.

"По-справжньому, громадянами своєї країни і городянами ми стаємо тоді, коли не миримося з рішеннями, що суперечить нашим інтересам. І це не питання міністра культури - це ваше запитання, і в першу чергу ви відповідаєте за те, в якому місті і з якою культурою ви живете. Музей при Ройтбурді став постійним місцем громадського діалогу про мистецтво, ожив, став подією", - підкреслив Бородянський.

  • 19 березня 2019 року голова Одеської обласної державної адміністрації  Максим Степанов призначив Ройтбурда директором Одеського художнього музею.
  • 4 вересня Одеська обласна рада розірвав достроково контракт з директором Одеського художнього музею Ройтбурдом. За його звільнення проголосував 51 депутат, троє - проти, троє утрималися, 25 чоловік не голосували. 18 депутатів від Опозиційного блоку підтримали відставку Ройтбурда, Європейської солідарності  - 14 осіб, Батьківщини - чотири.

Читайте також: Одеса. Ройтбурд розповів деталі конфлікту з Опоблоком

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини