Призначено нового прокурора Луганської області

02.12.2019, 13:59
Призначено нового прокурора Луганської області - Фото
Генпрокуратура (фото - Андрій Гудзенко/LIGA.net)

Олексій Ляшенко працює в органах прокуратури з 2007 року

Генеральний прокурор Руслан Рябошапка призначив прокурором Луганської області Олексія Ляшенка. Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

У понеділок заступник генерального прокурора Гюндуз Мамедов офіційно представив Ляшенка колективу. Мамедов також зазначив, що в прокуратурах Луганської та Донецької областей будуть створені управління департаменту нагляду із кримінальних виробництв щодо злочинів, скоєних в умовах збройного конфлікту. У Луганській області в цьому напрямку буде працювати Костянтин Караман.

Ляшенко народився 21 березня 1985 року в Харкові, в органах прокуратури працює з 2007 року. З травня 2017 займав посаду військового прокурора Луганського гарнізону об'єднаних сил. Є учасником бойових дій.

За 2018 рік Ляшенко зареєстрував дохід у формі зарплати в Генпрокуратурі і Військовій прокуратурі об'єднаних сил на загальну суму 730 299 грн, матеріальну допомогу на загальну суму 11585 грн та інші доходи в розмірі 29377 грн. Ляшенко та його родина володіють чотирма квартирами в Сумах, Харкові та Сєвєродонецьку, недобудованою квартирою в Харкові, житловим будинком в Харківській області, двома земельними ділянками в Харківській області. Відповідно до декларації, у новопризначеного прокурора одне авто - Toyota Prado 2003 року випуску.

  • 23 жовтня головою прокуратури Автономної республіки Крим, яка через окупацію півострова розташовується в Києві, був призначений Ігор Поночовний.

Читайте також: Рябошапка призначив прокурора АРК своїм заступником

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Царь Кернес". Как хорошо ты знаешь, что происходит в Харькове? Тест LIGA.net с призами