Перший після окупації. Відкрили ісламський культурний центр: фото

01.10.2019, 13:07
Перший після окупації. Відкрили ісламський культурний центр: фото - Фото
Фото: facebook.com/odalug

У Сєвєродонецьку відкрили перший ісламський культурний центр Бісмілля. Про це повідомляє прес-служба Луганської обласної військово-цивільної адміністрації.

"Цей духовний центр став першим, відкритим на сході країни після окупації частини її території", - відзначили в прес-службі.

У тимчасово окупованому Донбасі залишилися два великих ісламських центри, Донецьку і Луганську, і десятки мечетей, які були об'єднані в мережу духовного управління мусульман України "Умма".

Фото: facebook.com/odalug

Зараз вони припинили роботу, їх приміщення захопили бойовики. Багато мусульман разом з сім'ями змушені були переїхати в інші регіони.

У мечеті Ісламського культурного центру Сєвєродонецька зможуть одночасно молитися більше сотні віруючих, для них будуть працювати бібліотека і навчальні класи.

У центрі мають намір викладати арабську, читати лекції з ісламської культури для всіх бажаючих, займатися соціальною роботою, буде мати "штаб-квартиру" центр військових капеланів і волонтерів.

17 серпня повідомлялося, що недалеко від Львова планували почати будівництво житлового кварталу для внутрішньо переміщених осіб з Донбасу і Криму, де на території комплексу з'явиться мечеть.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Історії"Машуня, посчитай таблетки". Хватило ли баскетболисту Окунскому перед смертью морфина