Дослідження. Скільки переселенців не хочуть повертатися додому

09.10.2019, 15:09
Дослідження. Скільки переселенців не хочуть повертатися додому - Фото
У результаті військової агресії РФ на Донбасі багато хто лишився без даху над головою (фото - ЕРА)

36% переселенців заявили, що не збираються повертатися назад додому, на Донбас, навіть після закінчення гібридної війни. Про це йдеться у звіті Національної моніторингової системи щодо соціально-економічних характеристик внутрішньо переміщених осіб, їх домогосподарств, а також про виклики, з якими вони стикаються.

22% опитаних готові повернутися додому після закінчення війни на сході України.

Соціологи відзначили, що частина переселенців, які обрали відповідь "важко відповісти", досягла 19%.

Натисніть для збільшення

Дослідження. Скільки переселенців не хочуть повертатися додому

У відповідь на питання про плани на три наступні місяці переважна більшість переселенців (87%) висловили наміри залишатися на своєму нинішньому місці проживання. Іншими варіантами відповіді були повернення в місце проживання до переміщення (2%), переїзд в іншу область у межах України (1%), переїзд за кордон (1%), "важко відповісти" (7%), і 2% не відповіли на питання.

Соціологи уточнили, що наміри не повертатися переважають у тих респондентів, котрі на даний момент проживають далеко від тимчасово окупованих територій.

Моніторинг проводився у квітні-червні в усіх областях України, за винятком тимчасово окупованих територій Донбасу і Криму. 4073 переселенців опитали телефонним интерв'юванням, 2401 - особистим інтерв'ю. У травні методом особистого інтерв'ю було опитано 1255 осіб, які перетинають лінію розмежування.

  • 30 липня повідомлялося, що 34% переселенців не збираються повертатися додому, на Донбас, навіть після закінчення війни.
Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ОлигархиРоттердам+: формула любви за 39 млрд грн. История от НАБУ, как спасали империю Ахметова