RU

"Для потреб мобілізації". У Донецьку бойовики "віджимають" нерухомість - ГУР

02.03.2020, 15:53
Донецьк, осінь 2018 роки (фото - LIGA.net)

Бойовики терористичної організації ДНР в тимчасово окупованому Донецьку з аргументацією "для потреб мобілізації" у місцевих жителів примусово вилучають об'єкти нерухомого майна для розміщення "підрозділів силових структур". Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони.

За даними ГУР, терористи самовільно зайняли тимчасово незаселені будинки місцевих жителів, псують їхнє особисте майно, є випадки обстрілів особистого автотранспорту.

"Російські окупаційні адміністрації при цьому не вживають жодних заходів для припинення зазначених злочинних дій", - уточнюється в повідомленні.

Довідка. ДНР і ЛНР - терористичні організації, які захопили за підтримки Російської Федерації частину Донецької та Луганської областей України. Обидві організації створені, фінансуються і утримується Росією, звідки, крім іншого, терористи отримують бойовиків, інструкторів, а також важку техніку, зброю, боєприпаси та паливо.

12 вересня 2017 року джерела LIGA.net повідомляли, що в захопленому гібридною російською армією Луганську бойовики робили обхід квартир і уточнювали інформацію про мешканців у сусідів.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини