RU

COVID-19. Київ і 10 областей не готові до ослаблення карантину - інфографіка

02.07.2020, 12:12
COVID-19. Київ і 10 областей не готові до ослаблення карантину - інфографіка - Фото
Ілюстративне фото: Роман Балук

У Києві та 10 областях не можна послаблювати коронавірусний карантин, оскільки епідемічна ситуація в цих регіонах не відповідає допустимим показниками. Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Одному або кільком критеріям для пом'якшення карантину не відповідають Київ, Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Харківська, Чернівецька, Хмельницька, Донецька, Львівська, Рівненська та Чернігівська області.

Натисніть на картинку, щоб збільшити

У Донецькій області спостерігається найвища в країні тижнева захворюваність. У цьому регіоні цей показник становить 274,29% при дозволених 10%. Крім того, область не відповідає критерію за охопленням населення тестуванням на COVID-19.

Читайте також: Коронавірус. В Україні знову зросла добова захворюваність: майже 900 випадків

У Закарпатській області зафіксовано найвищий показник заповнювання лікарень для пацієнтів з COVID-19 - 63,55%. Також в області високий показник співвідношення виявлених хворих до загальної кількості тестів (18,52% при дозволених 11%).

ДОВІДКА. Зараз готовність регіонів до ослаблення карантину перевіряють за чотирма показниками:  завантаженість лікарень для пацієнтів з COVID-19 (повинно бути зайнято не більше 50% місць);  кількість проведених ПЛР і ІФА-тестів (від 24 на 100 000 населення); відсоток виявлених випадків захворювання серед проведених досліджень (не більше 11%); -динаміка тижневої захворюваності порівняно з попередньою (приріст не більше 10%).

  • 17 червня Кабінет міністрів продовжив адаптивний карантин до 31 липня. У регіонах зможуть вводити додаткові обмеження в разі погіршення епідеміологічної ситуації.
  • За два місяці в Україні майже на 400% збільшилася кількість активних хворих COVID-19. В останні два тижні в країні кілька разів фіксували рекордну добову захворюваність. У МОЗ пояснюють спалах коронавірусу порушеннями карантину.
  • 1 липня в Києві посилили карантин.

Читайте також: Коронавірус. Американо-німецька вакцина показує обнадійливий результат

Інфографіка - прес-служба Міністерства охорони здоров'я

 

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини