Український ПТРК дозволяє вести вогонь на дистанції 2,5 км, як і американський Javelin

Легкий переносний ракетний комплекс Корсар, розроблений ДП Київське конструкторське бюро Луч, після цілого ряду випробувань прийнятий на озброєння Збройних Сил України відповідно до наказу Міноборони. Про це повідомляє прес-служба концерну Укроборонпром.

Разом з пусковими установками в українську армію поставлені більше 50 ракет до Корсара, виготовлених достроково.

"Корсар дозволяє вести вогонь на дистанції 2,5 км (аналогічна дальність - у американського FGM-148 Javelin), а наведення ракети здійснюється за допомогою лазерного променя. При цьому наведення проходить в низькоенергетичному рівні випромінювання з метою скритності каналу управління", - відзначають в Укроборонпрому.

Габарити ПТРК дозволяють його легко переносити і вести вогонь "з плеча", без застосування додаткових пристроїв. Для зручності використання також передбачений спеціальний верстат.

Для Корсара розроблені дві керовані ракети - РК-3К і РК-3ОФ.

ЗСУ взяли на озброєння ракетний комплекс Корсар: відео
РК-3К оснащена тандемною кумулятивною бойовою частиною, призначеною для ураження сучасних броньованих нерухомих і рухомих об'єктів з комбінованою, рознесеною або монолітною бронею, а також завислих вертольотів. Ракета забезпечує бронепробивальність за динамічним захистом не менше 550 мм.

Читайте також: Полторак розповів, коли ЗСУ переозброять за сучасними нормами

РК-3ОФ оснащена осколково-фугасною бойовою частиною з ударним ядром і призначена для ураження легкоброньованих об'єктів, споруд польового типу (ДОТ, ДЗОТ) і живої сили. В ході випробувань було досягнуто наскрізне пробиття бронеплити товщиною 50 мм.

ЗСУ взяли на озброєння ракетний комплекс Корсар: відео

За точність наведення комплексу відповідає прилад ПН-КУ, розроблений Ізюмським приладобудівним заводом. Незважаючи на свої малі габарити і вагу в 4 кг, він забезпечує наведення ракети на дальності до 2,5 км в межах +/- 250 мм.

23 серпня 2017 року президент
Петр Порошенко заявив, що Україна починає програму розвитку збройно-технічного забезпечення армії, яка повинна відповідати рівню 21-го століття.

Фото та відео: Укроборонпром

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне