RU

ЗСУ взяли на озброєння ракетний комплекс Корсар: відео видео

29.08.2017, 17:51
Фото: ukroboronprom.com.ua
Легкий переносний ракетний комплекс Корсар, розроблений ДП Київське конструкторське бюро Луч, після цілого ряду випробувань прийнятий на озброєння Збройних Сил України відповідно до наказу Міноборони. Про це повідомляє прес-служба концерну Укроборонпром.

Разом з пусковими установками в українську армію поставлені більше 50 ракет до Корсара, виготовлених достроково.

"Корсар дозволяє вести вогонь на дистанції 2,5 км (аналогічна дальність - у американського FGM-148 Javelin), а наведення ракети здійснюється за допомогою лазерного променя. При цьому наведення проходить в низькоенергетичному рівні випромінювання з метою скритності каналу управління", - відзначають в Укроборонпрому.

Габарити ПТРК дозволяють його легко переносити і вести вогонь "з плеча", без застосування додаткових пристроїв. Для зручності використання також передбачений спеціальний верстат.

Для Корсара розроблені дві керовані ракети - РК-3К і РК-3ОФ.

ЗСУ взяли на озброєння ракетний комплекс Корсар: відео
РК-3К оснащена тандемною кумулятивною бойовою частиною, призначеною для ураження сучасних броньованих нерухомих і рухомих об'єктів з комбінованою, рознесеною або монолітною бронею, а також завислих вертольотів. Ракета забезпечує бронепробивальність за динамічним захистом не менше 550 мм.

Читайте також: Полторак розповів, коли ЗСУ переозброять за сучасними нормами

РК-3ОФ оснащена осколково-фугасною бойовою частиною з ударним ядром і призначена для ураження легкоброньованих об'єктів, споруд польового типу (ДОТ, ДЗОТ) і живої сили. В ході випробувань було досягнуто наскрізне пробиття бронеплити товщиною 50 мм.

ЗСУ взяли на озброєння ракетний комплекс Корсар: відео

За точність наведення комплексу відповідає прилад ПН-КУ, розроблений Ізюмським приладобудівним заводом. Незважаючи на свої малі габарити і вагу в 4 кг, він забезпечує наведення ракети на дальності до 2,5 км в межах +/- 250 мм.

23 серпня 2017 року президент
Петр Порошенко заявив, що Україна починає програму розвитку збройно-технічного забезпечення армії, яка повинна відповідати рівню 21-го століття.

Фото та відео: Укроборонпром

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Комментарі

Останні новини