RU

ЗМІ пишуть, що Дубінський намагався отримати паспорт ЄС. Він уникає відповіді видео

08.05.2020, 16:16
Олександр Дубінський

Нардеп Слуги народу Олександр Дубінський навесні 2017 року нібито подав заявку на отримання громадянства Румунії. Про це пише  Слідство.Інфо з посиланням на джерело, яке "має зв'язки в Міністерстві юстиції Румунії".

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Джерело видання повідомило, що Дубінський нібито подав внутрішній і закордонний паспорти, а також свідоцтво про народження. Потім йому нібито видали "довідку про реєстрацію запиту у відділі громадянства румунського Мін'юсту" і присвоїли персональний номер.

Журналісти опублікували фото документів Дубінського і нібито ту саму довідку, в якій є дата 12.05.2017 і набір цифр, але не вказано прізвище нардепа. Чи отримав політик паспорт - журналістам невідомо.

Дивіться також: Дубінського і Бужанського не покликали в новий чат Слуги народу - джерела

ЗМІ пишуть, що Дубінський намагався отримати паспорт ЄС. Він уникає відповіді

Натисніть на фото, щоб збільшити

Сам Дубінський під час розмови з журналістами кілька разів не відповів на питання, чи дійсно він подавав заявку. Однак запевнив, що у нього є виключно українське громадянство.

Після запитання про те, чи є у нього румунські корені, що дозволяють отримати паспорт за спрощеною процедурою, Дубінський кинув слухавку.

Журналісти також зазначають, що зараз у Румунії проходять антикорупційні розслідування про можливе сприяння чиновниками місцевого Мін'юсту в 2017-2019 роках в отриманні паспорта людям, які не мали румунських коренів.

Також наголошується, що згідно з українським законодавством, добровільне отримання громадянства іншої країни є підставою для позбавлення українського паспорта. Це у свою чергу загрожує позбавленням депутатського мандата.

  • Вчора головну редакторку Слідство.Інфо Анну Бабінець викликали на допит у поліцію в якості свідка за інформаційним запитом, який видання відправило Дубінському.

Читайте також: Дубінський був біля офісу Коломойського перед поданням "анти-антиколомойського" проекту

Фото, відео - Слідство.Інфо

Комментарі

Останні новини