RU

ЗМІ дізналися про зустріч Коломойського, Яценюка і Коболєва видео

24.06.2016, 13:25
Фото: radiosvoboda.org
Колишній прем'єр-міністр Арсеній Яценюк, бізнесмен  Ігор Коломойський і глава Нафтогазу Андрій Коболєв в середу ввечері одночасно прибули до Міністерства внутрішніх справ. Про це повідомляється в розслідуванні програми Схеми.

"За 5 хвилин кортеж Яценюка заїжджає в бічні ворота Міністерства внутрішніх справ, очолюваного його впливовим однопартійцем Арсеном Аваковим. У цей момент біля шлагбаума МВС вже стоїть авто супроводу олігарха Ігоря Коломойського. Тим часом в бічні ворота Міністерства внутрішніх справ заїжджає автомобіль, яким користується глава Нафтогазу Андрій Коболєв", - йдеться в сюжеті.

ЗМІ дізналися про зустріч Коломойського, Яценюка і Коболєва

Коболєв прибув в МВС за годину до запланованого засідання наглядової ради Укрнафти, яке згодом було зірвано, в тому числі через відсутність представників Коломойського.

За словами секретаря комітету Верховної Ради з питань паливно-енергетичного комплексу депутата Вікторії Войціцької, зараз Коломойський намагається повернути 10 мільярдів кубів газу, щоб збути його за ринковою ціною, ціна питання вимірюється в мільярдах гривень.

"Ні автомобіль Коломойського, ні кортеж Яценюка до самого ранку не залишав будівлю МВС - ні через центральний, ні через бічний виїзди. Найімовірніше, що таємних візитерів таємно вивезли на інших машинах", - вважають журналісти.

ЗМІ дізналися про зустріч Коломойського, Яценюка і Коболєва

Відзначається, що після обрання прем'єром президентського кандидата Володимира Гройсмана Коломойський так само знаходить способи для близького спілкування з вищим керівництвом країни.

"У владних колах розповідають, що саме Арсен Аваков може виконувати роль такого посередника в переговорах між Коломойським і президентом Порошенкомм", - йдеться в сюжеті.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Комментарі

Останні новини